Ви зараз переглядаєте ПАПУА-НОВА ГВІНЕЯ – НАЙБІЛЬШИЙ ОСТРІВ ТИХОГО ОКЕАНУ

Папуа-Нова Гвінея – найбільший острів Тихого океану, який перебуває в західній його частині й відділений від Австралії протокою Торесса. Східну частину острова з 1975 року займає держава Папуа-Нова Гвінея, в той час як західна належить Індонезії.

Папуа-Нова Гвінея – найбільший острів Тихого океану

Папуа-Нова Гвінея володіє різноманітною флорою й фауною. На індонезійській частині острова знаходиться гірський ланцюг Маоке, найвищою точкою якого є гора Пунчак Джая. Її висота сягає 4894 метрів. Найбільшу протяжність серед водних артерій має річка Сепик.

Офіційною релігією вважається християнство. Офіційна мова – англійська, торі-моту і ток-писин.

Читайте також: ОСТРІВ ПАСХИ – ВІЧНИЙ ПРИХИСТОК КАМ’ЯНИХ СТАТУЙ МОАЇ

найбільший острів Тихого океану
Папуа-Нова Гвінея – найбільший острів Тихого океану

Шанувальники міського відпочинку, охочі побачити місцеві фестивалі та карнавали, можуть відправитися в Маунт-Хаген (Mount Hagen) або місто Горока (Goroka), де проводяться колоритні національні торжества і свята.

Тим мандрівникам, хто вважає за краще заміські поїздки, сподобається на островах Нова Британія (New Britain) і Нова Ірландія (New Ireland), де туристи зможуть оцінити прекрасні умови для заняття дайвінгом і сноркелінгом.

Відпочиваючих і їх попутників, які обирають пляжні розваги, порадує візит в Порт-Морсбі (Port Moresby), Арава (Arava), Оро (Oro) і регіон Сандаун (Sandown).

Унікальним куточком столиці Папуа – Нова Гвінея вважається Національний ботанічний парк (National Botanical Garden). Цей парк є домом для рослин і птахів.

найбільший острів Тихого океану
Папуа-Нова Гвінея – найбільший острів Тихого океану

Гостям Папуа – Нова Гвінея, бажаючим в подорож зайнятися шопінгом, варто затриматися в столиці, побувати в Дару (Daru) і Бенсбахе (Bensbach).

Як дістатися

Туристам і їх попутникам з країн ЄС та СНД, які зібралися в подорож в Папуа-Нову Гвінею, необхідно налаштуватися на тривалу подорож. Прямих рейсів в найбільший острів Тихого океану з аеропортів СНД і європейських столиць немає.

Мандрівникам підійдуть маршрути авіакомпанії Air Niugin з пересадкою в Сінгапурі (Singapore), Куала-Лумпур (Kuala Lumpur), Гонконгу (Hong Kong), Токіо (Tokyo). Airline of PNG пропонують польоти зі стикуванням в Каїрі (Cairo), Брісбені (Brisbane), Наді (Nadi) і Сіднеї (Sydney).

найбільший острів Тихого океану
Папуа-Нова Гвінея – найбільший острів Тихого океану

Для перельоту через австралійську територію туристам буде потрібна віза.

Клімат острова

Клімат Папуа-Нової Гвінеї тропічний з високим рівнем вологості. Характеризується стабільністю погоди: середньорічні температури на узбережжі близькі до позначки в +30 ° C, тому туристи можуть проводити свою відпустку в цій країні цілий рік.

Клімат Папуа-Нової Гвінеї жаркий і майже скрізь дуже вологий. Літні температури коливаються в районі + 24-32 С, зимові – + 24-28 С, при цьому максимальна температура повітря на узбережжі в будь-який час року може доходити до +40 С, а в гірських районах так само стійко тримається на рівні + 7-10. При цьому в центральних районах навіть влітку температура ночами може опускатися до +6 С, а вдень повітря прогрівається до + 26-28 С.

найбільший острів Тихого океану
Папуа-Нова Гвінея – найбільший острів Тихого океану

На узбережжях же клімат більш рівний – різниця між денною та нічною температурою рідко досягає 4-5 С, але завжди дуже жарко. Кращий час для відвідин країни – сухий сезон з травня по жовтень, однак навіть в цей час повітря гаряче, а загальна вологість повітря важкопереносима для європейця.

Митниця

Ввозити будь-яку валюту (іноземну або національну) на територію Папуа-Нової Гвінеї можна без будь-яких обмежень. Експорт місцевих грошових знаків обмежений 200 PGK, а іноземних валют – еквівалентом 10 000 PGK.

Безмитне ввезення поширюється на алкогольну, тютюнову та парфумерну продукцію, а також на нові товари, вартість яких не перевищить суму в 200 PGK.

Для особистого використання туристи можуть брати з собою радіоприймач, телевізор та іншу апаратуру в одиничному екземплярі.

Забороняється ввозити в Папуа-Нову Гвінею антикварні предмети, неконсервовані продукти харчування (м’ясні та рибні), свинину в будь-якому вигляді. Ввозити представників флори чи фауни можна тільки за попередньо оформленим дозволу. На територію Папуа-Нової Гвінеї заборонено ввезення кішок, собак і папуг.

найбільший острів Тихого океану
Папуа-Нова Гвінея – найбільший острів Тихого океану

Після закінчення відпустки забороняється вивозити з країни:

  • антикваріат (художні цінності, вік яких перевищує півстоліття);
  • будь-які предмети, виявлені на океанському дні;
  • екзотичних представників флори і фауни.

Пам’ятки Папуа-Нової Гвінеї

Порт Морсбі – столиця країни Папуа-Нова Гвінея і за сумісництвом головні морські ворота. Місто було засноване в 1873 році. В даний час тут збереглися справжні трущоби, будівлі колоніальної епохи і сучасні скло-бетонні споруди.

Горока – місто відоме тим, що тут щорічно напередодні Дня Незалежності проводять фестиваль Горока-Шоу. У ньому в усій бойовій красі беруть участь близько 100 племен, в тому числі самі «страшні» за місцевими мірками воїни племені «Асар», обмазані сірою глиною з величезними глиняними головами замість масок. Племена танцюють спільний танець «синг-синг». Аналогічне шоу проводять в Маунт-Хаген у серпні.

найбільший острів Тихого океану
Папуа-Нова Гвінея – найбільший острів Тихого океану

У джунглях Папуа-Нової Гвінеї можна побачити справжніх райських птахів, казуарів – нелітаючі птахи, яких вважають прямими нащадкоми динозаврів (другий регіон, де вони зустрічаються – Австралія), деревних кенгуру.

Одне з кращих місць для дайвінгу – Milne Bay. У роки Другої світової тут була велика військово-морська база (є затонулі літаки), а також велика кількість коралових рифів. Найцікавіший острів для відвідування – Нова Британія.

Тут є і залишки морських військових баз часів Другої Світової війни, печера Мурука – яку в даний час вважають найбільшим природним підземним тунелем у південній півкулі, діючі вулкани з фумаролами й гейзерами.

На території островів Папуа – Нова Гвінея туристи зможуть побачити унікальний пам’ятник, який знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Древнє землеробське поселення Кука (Kuk Early Agricultural Site), розташоване у високогірній долині острова Папуа-Нова Гвінея. Унікальне поселення відкриє для гостей країни тисячолітню історію розвитку землеробства в умовах острівної ізоляції.

найбільший острів Тихого океану
Папуа-Нова Гвінея – найбільший острів Тихого океану

Поспостерігати за опосумами, кенгуру, папугами і казуарами відпочиваючі можуть, відправившись в поїздку по унікальному природному заповіднику річки Баєр.

Сувеніри в Папуа – Новій Гвінеї

Самобутня культура Папуа-Нової Гвінеї є скарбниця унікальних сувенірів, які гості островів можуть привезти з подорожі. Кожне плем’я, яке проживає на островах, має свою культуру й ремісничі лавки запропонують туристам унікальні племінні маски, вирізані з дерева, декоративні луки й стріли. У цих же крамницях мандрівники можуть купити плетені букові кошика й екзотичні прикраси з іклів свиней.

Популярним сувеніром, привезеним з відпустки в Папуа-Новій Гвінеї, є вироби зі шкіри крокодила. Такі подарунки мандрівники знайдуть на ринку і в столичних магазинах Порт-Морсбі.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь