Ви зараз переглядаєте ПАРК КВІТІВ У ДУБАЇ. ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ

Під час подорожі в Об’єднані Арабські Емірати варто відправитися в найбільший у світі парк квітів у Дубаї -Dubai Miracle Garden. Його можна сміливо назвати черговим арабським чудом світу.

Парк Квітів у Дубаї займає територію загальною площею понад 70 тисяч квадратних метрів, а протяжність пішохідних доріжок розтягнулася на 4 кілометри. Унікальність цього місця в тому, що росте тут близько 110 млн живих рослин. Настільки величезної кількості рослин немає ні в одному великому парку, що мають Об’єднані Арабські Емірати, а багато видів з’явилися в Перській затоці вперше.

Важливе місце в композиції парку займає петунія, герань, календула, чорнобривці, лобелія, колеус і безліч інших видів листяних та квітучих рослин. Насіння багатьох з них були привезені з Німеччини, Італії та США.

Парк Квітів у Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати

Парк Квітів у Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) розташувався в південно-східній зоні міста Al Barsha South на місці розважального центру Dabailand. Алеї виглядають як коло, межі якого промальовує жива масивна огорожа дикорослих кущів. За нею виділена територія під стоянку автомашин. Парк Квітів у Дубаї розташований на значній відстані від основних визначних пам’яток емірату. Тут немає готелів.

Читайте також: СПІВАЮЧІ ФОНТАНИ ДУБАЙ – ВОСЬМЕ ЧУДО СВІТУ

Парк Квітів у Дубаї

Парк Квітів будувався поетапно. Стартовий етап завершився в кінці зими 2013 року. Друга стадія будівництва тривала близько 6 місяців. Участь в будівництві брало більше 400 робітників. Відбирали тоді найбільш висококласних фахівців своєї справи, яких тільки мали Об’єднані Арабські Емірати. На другому етапі з’явився Будинок Метеликів, магазини, мечеть, а також ресторанні комплекси.

Офіційне відкриття Dubai Miracle Garden відбулося 14 лютого 2013 року в День святого Валентина. Об’єднані Арабські Емірати витратили 11 млн американських доларів з казни.

Читайте також: МУЗЕЙ ПІДВОДНИХ СКУЛЬПТУР: ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МУЗЕЙ МУЗА

Парк Квітів у Дубаї

Як же поливають величезну територію, розташовану серед пустелі? Вихід знайшли простий – очищену воду від каналізації міста тисячами тонн направляють сюди для економного крапельного зрошення. Засновники пам’ятного місця з гордістю підкреслюють, що їхній заклад бере участь в спецпрограмі очищення і повторного використання стічної води. Кожен день на зрошення рослин витрачають 757 тис. л очищеної води.

Огорожею парку Квітів служать чагарники, що досягають висоти в 3 м. Вони додатково захищають його від зовнішнього кліматичного впливу (нерідко бувають піщані бурі), створюють чарівну атмосферу всередині саду.

Парк Квітів у Дубаї

Які розваги пропонуються

  • В межах парку знаходиться чудовий Сад Ароматів. Любителі екзотичної фауни зможуть побачити найдивовижніших павичів, а також величезні квіткові годинники, які показують правильний час.
  • Всі видатні об’єкти можна побачити в будь-який день і в будь-який час. Плата за них не стягується.
  • Парк включає в себе ще й Сад Метеликів, хоча це дві незалежні будівлі. Приміщення, де представлені екзотичні метелики, на літо не закривається, тому відвідати його можна в будь-який час року. Квиток сюди купується завжди окремо.
Парк Квітів у Дубаї
  • Зовсім поруч з Dubai Miracle Garden розташовуються численні магазини, тому всі туристи, що приїхали в ОАЕ, щоб відпочити й насолодитися красою, зможуть тут підкріпитися.

Що подивитися в парку Квітів

Сад захоплює багатством експозицій різної спрямованості. У самому центрі його красується портрет іменитого султана Аль Нахаян, який формує 1000 бутонів. Недалеко від цієї статуї – композиції, що дивують своїм масштабом і красою.

На окрему увагу заслуговує 18-метрова копія величезної вежі Burj Khalifa. Побачити тут можна і зроблений із суцвіть водоспад.

Об'єднані Арабські Емірати

Любителі експресії й епатажу зможуть насолодитися спогляданням перевернутого котеджу й найстаріших авто, щедро засаджених рослинами.

Закохані пари поспішають зробити на пам’ять фото на тлі Алеї з розкритих парасольок, а також Алеї Любові. Особливо цікава молоді стежка для закоханих, оскільки вона являє собою перехід, прикрашений різнокольоровими сердечками, які формують живі суцвіття.

Парк Квітів у Дубаї завдяки своїй помпезності й величі навіть увійшов в відому кожному книгу рекордів Гіннесса (сталося це у 2013 році). Туди його записали як паркову зону з найвеличезнішим садом вертикального типу.

Парк Квітів у Дубаї

А зовсім недавно, у 2015 році визначний об’єкт отримав таку важливу нагороду, як премія Moselle за неповторність рослинних композицій.


Прогулянка по парку – незабутнє барвисте видовище, недарма його називають «багатобарвним оазисом». При створенні парку Dubai Miracle Garden в цілому було використано більше 60 різних забарвлень. Об’єднані Арабські Емірати, як завжди, вміють здивовувати!


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь