Ви зараз переглядаєте ДИВНІ ЗВИЧАЇ НАРОДІВ СВІТУ: 12 НЕЗВИЧАЙНИХ ТРАДИЦІЙ

Багато традиції різних народів світу з’явилися ще в стародавні часи. Подаємо кілька традицій, які до сих пір існують в різних країнах світу. Деякі з них можуть здатися справжнім божевіллям.

Дивні звичаї народів світу

Китайці дуже цінують гроші, як за життя, так і після смерті. Тому, жителі цієї країни навіть побудували спеціальний банк, який займається випуском загробних грошей. Вважається, що такими грошима навіть можна підкупити владику пекла.

Читайте також: СІМЕЙНІ ТРАДИЦІЇ У ФРАНЦІЇ: ФРАНЦУЗЬКА СІМ’Я ТА ЇЇ ЗВИЧАЇ

Дивні звичаї народів світу
Дивні звичаї народів світу

У іспанців подвійні прізвища. Коли дівчата виходять заміж, вони не беруть прізвище чоловіка, а залишать своє, подвійне. А дитина, народжена в цьому шлюбі, буде теж мати подвійне прізвище. Перша частина прізвища – перше прізвище батька дитини, а другу частину становить перше прізвище його матері.


Томатина – це іспанський звичай, який полягає в тому, що в останній серпневий тиждень проходять справжні бої, зброя яких – стиглі помідори. Після вибуху петарди, на вулиці міста виїжджають вантажівки, в яких лежать томати. І починається томатний бій. Так іспанці прощаються з літом.

Читайте також: ТРАДИЦІЇ ТАЇЛАНДУ: КУЛЬТУРА ТА ЗВИЧАЇ ТАЙЦІВ

Дивні звичаї народів світу
Дивні звичаї народів світу

В Іспанії є ще один звичай: стрибати через немовлят. Чоловіки одягають костюм диявола й перестрибують немовлят, що лежать на матрацах. Передбачається, що диявол злякається і не підступить близько до дітей.


Кожні два роки у вересні в місті Маростіка на півночі Італії проходить «людська» шахова партія. Традиція бере свій початок у XV столітті. За легендою, два джентльмени викликали один одного на дуель через жінку на ім’я Ліонора, яку вони обидва кохали. Але її батько, господар замку Маростіка, вирішив, що замість цього вони повинні зіграти в шахи. Ліонора повинна була вийти заміж за переможця, а її молодша сестра залишитися з тим, хто програв.

Дивні звичаї
Дивні звичаї народів світу

Індонезійці великі витівники, особливо в частині весільних традицій, наприклад, нареченому забороняється бачити обличчя нареченої, поки він не заспіває кілька романтичних пісень. І ще одна особливість: після весілля протягом 3 днів, наречений з нареченою не миються, не їдять і майже не п’ють.


Одна з народностей, які проживають в Індії, відноситься до шлюбу без поваги, за правилами там сімейне життя триває рівно три доби – так говорить сексуальний звичай. Це час, протягом якого молоде подружжя постійно (ну, або як кому пощастить) займається коханням, щоб зачати дитину. Після завершення третього дня чоловіка виганяють з дому, він не має права більше ніколи переступати його поріг. Дитину буде ростити вся велика родина дружини. Більш того, у дівчини починається нове життя, оскільки за законом вона має повне право заводити стільки коханців, скільки захоче, і ні в чому собі не відмовляти.

Дивні звичаї народів
Дивні звичаї народів світу

В індійському штаті Карнатака понад 500 років триває традиція, від якої мурашки пробігають по тілу. Немовлят заведено скидати з даху храму на розтягнутий шматок тканини, який тримають чоловіка. Вважається, що даний ритуал приносить дітям здоров’я й силу.


Серед індійських овдовілих жінок широко поширений ритуал самоспалення. Протягом чотирьох місяців після смерті чоловіка вдова надягає на себе найкраще вбрання і прикраси, розпускає волосся, йде до річки чи іншої водойми й там робить даний обряд. Для індусів це вважається подвигом, хоч і подібні ритуали офіційно заборонені в країні.

Дивні звичаї народів світу
Дивні звичаї народів світу

Наслідуючи традиції, кожен норвезький чоловік самостійно повинен зробити собі ніж і піхви. Все, що для цього може знадобитися, можна спокійно купити у звичайних магазинах.


Тільки один день в році, у Великодній понеділок, чоловікам Чехія і Словаччина дозволяється гуляти містом й бити дівчат і жінок на удачу. Чоловіки плетуть спеціальний хлист, переважно з вербових гілок, і прикрашають його стрічками. Потім вони ходять від хати до хати, співають весняну пісню й хльостають жінок. Натомість жінки пригощають їх прикрашеними крашанками та міцним лікером.

Дивні звичаї народів світу
Дивні звичаї народів світу

Цей звичай проводиться, коли підлітку виповнюється 18 років. Балійці спилюють гострі зуби, вважаючи, що вони символізують злих духів. Процес проводиться в храмі, де священнослужитель спилює кінчики зубів напилком.


Ось такі дивні звичаї народів світу. Цілком можливо, що і традиції нашої країни комусь здаються дивними, наприклад, несамовито бити себе віником в лазні.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь