Ви зараз переглядаєте КОРИСНІ ПОРАДИ АВІАПАСАЖИРАМ: ЯК ЛІТАТИ КОМФОРТНО

Літаки сьогодні є досить популярним видом транспорту, зважаючи на свою швидкість. Крім цього, багато авіакомпаній світу пропонують вельми прийнятні ціни на авіаквитки, що дозволяє пасажирам з різними доходами придбати собі авіапереліт. Але чи існують якісь спеціальні поради авіапасажирам, щоб вони могли летіти з комфортом?

Отже, питання комфорту на борту залишається завжди відкритим. Звичайно, чим більше вартість квитка (бізнес або перший клас), тим зручніше буде пасажиру під час перельоту. Проте, деякі зручності пасажир може забезпечити собі сам, щоб зробити проведення часу в літаку більш приємним. Ми зібрали корисні поради авіапасажирам, які допоможуть їм добре почуватися під час перельоту.

Корисні поради авіапасажирам

  • Вибирайте місця, де перед кріслами більше вільного простору. Це перші ряди салону, а також ряди перед запасними виходами. До речі, досить часто буває, що місця вказують при реєстрації, тому ті, хто раніше приїжджає в аеропорт, виявляються в більш вигідному становищі.

Читайте також: АЕРОФОБІЯ: ЯК ПОДОЛАТИ СТРАХ ПЕРЕД ПОЛЬОТОМ

Корисні поради авіапасажирам
Корисні поради авіапасажирам
  • Якщо Ви не забронювали місце заздалегідь, то запитайте при реєстрації на скільки заповнений літак. Якщо в салоні є вільні місця, то попросіть заблокувати місце поруч з Вами. А якщо літак напівпорожній, і Ви летите один, то попросіть заблокувати 2 місця, щоб Ви сиділи один в ряду. Зайвий простір ніколи не завадить.
  • Не сидіть довго в одній позі, не кладіть ногу на ногу. Кожні 60-90 хвилин вставайте й ходіть по салону. Не забувайте робити гімнастику для ніг і шиї. Ви знайдете приклади вправ в бортовому журналі, розташованому в спинці переднього крісла.
  • Пийте в основному воду і сік, обмежте прийом алкоголю та кофеїну. Уникайте куріння – нікотин негативно впливає на згортання крові. Їжте тільки легку їжу.
  • Якщо Ви не принциповий м’ясоїд, то замовте собі вегетаріанське харчування. По-перше, Вам його принесуть перед тим, як почнуть розносити їжу всім іншим, а по-друге, воно зазвичай значно вишуканіше й смачніше, ніж регулярна їжа.

Читайте також: ТУРОПЕРАТОР І ТУРАГЕНТ: ПОНЯТТЯ, РІЗНИЦЯ, ОБОВ’ЯЗКИ

Корисні поради авіапасажирам
Корисні поради авіапасажирам
  • В політ надягайте просторий одяг з натуральних тканин. Не носіть вузьке взуття. Якщо без модельних туфель не обійтися, сівши в крісло, їх краще зняти. Час від часу робіть елементарні вправи: обертайте ступнями спочатку в одну, потім в іншу сторону, витягаючи пальці вперед; гарненько потягніться, а щоб розім’яти затерплі руки, стисніть кулаки й потримайте їх в напрузі кілька секунд. Розслабтеся, видихніть.
  • За 2-3 години до польоту прийміть 75-100 млгр. аспірину (1/6-1/5 звичайної таблетки) – ці ліки перешкоджають утворенню тромбів.
  • Якщо закачує під час польоту, протипоказано читати або дивитися в ілюмінатор. Краще скористатися спеціальними засобами проти цього – їх продають в аптеках без рецептів. Подібними ліками краще запастися заздалегідь, оскільки в аптечних кіосках в аеропорту їх часто не буває.

Читайте також: ГАСТРОНОМІЧНИЙ ТУРИЗМ: ПОНЯТТЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ

Корисні поради авіапасажирам
Корисні поради авіапасажирам
  • Почніть готуватися до польоту приблизно за тиждень. Різниця в часі, з якою стикаються багато пасажирів, які подорожують літаками й перетинають кілька часових поясів, серйозно позначається на самопочутті. Особливо важко буває пристосуватися тим, хто звик вставати в один і той же час та дотримуватися чіткого режиму дня. Причому перельоти на Схід переносяться важче, ніж на Захід. В результаті збою біологічного годинника проявляються такі симптоми, як безсоння, неспокійний сон, втома вдень, млявість, а також проблеми з травленням. Про це необхідно пам’ятати ще під час планування своєї подорожі. Якщо має бути подорож на схід, то вставати і лягати треба раніше, ніж звичайно, якщо на захід – то пізніше.
  • У день перельоту краще не пити каву, міцний чай та інші тонізуючі напої. Вони не тільки сприяють закачуванню, але й провокують безсоння.

Читайте також: ТУРИ ВИХІДНОГО ДНЯ: ПЕРЕВАГИ Й НЕДОЛІКИ ТУРІВ ВИХІДНОГО ДНЯ

Корисні поради авіапасажирам
Корисні поради авіапасажирам
  • Напередодні поїздки не можна переїдати і зловживати алкоголем. Було відмічено, що ненажери й любителі міцних напоїв гірше інших переносять зміну часових поясів. Вони страждають від безсоння набагато сильніше й довше за своїх помірних в їжі та пиття попутників.
  • А якщо безсоння все-таки застало зненацька, то можна прийняти розслабляючу ванну з хвойною сіллю, а після випити склянку теплого молока з медом і швиденько лягти в ліжко – сон довго чекати себе не змусить. А якщо і це не допоможе, то можна прийняти будь-який заспокійливий засіб, наприклад, настій валеріани, корвалол, валідол або валокордин. Безсоння та інші нездужання, пов’язані з перельотом і переїздами – біда тимчасова. Зазвичай вона проходить через кілька днів, максимум через тиждень.

І на останок: посміхніться співробітнику авіакомпанії, а натомість ви отримаєте не тільки посмішку, але й прекрасний настрій на весь політ.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь