Ви зараз переглядаєте ТУРИ ВИХІДНОГО ДНЯ: ПЕРЕВАГИ Й НЕДОЛІКИ ТУРІВ ВИХІДНОГО ДНЯ

Тури вихідного дня – чудовий вид відпочинку, що дозволяє в найкоротші терміни й «без відриву від виробництва» струсити з себе офісний пил, жадібно вдихнути нових вражень і знайти заряд бадьорості в очікуванні повноцінної відпустки.

За два з половиною дні вікенду (які за бажанням відпочивальника розширюються до трьох) можна встигнути навіть злітати на море. А при сучасному розвитку ринку авіаперевезень, залізничного сполучення і автомобільного руху навіть найвіддаленіші куточки планети виявляються на відстані витягнутої руки! Отже, якщо ви задумалися про можливість «махнути на вихідні», але сумніваєтеся, то радимо вам прочитати нашу статтю, у якій розповімо про переваги й недоліки турів вихідного дня.

Тури вихідного дня – явище, що з’явилося на туристичному ринку порівняно недавно, але вже встигло набрати цілі армії шанувальників. Особливо актуальний такий короткий відпочинок в умовах постійної зайнятості жителів мегаполісу.

Читайте також: ГАСТРОНОМІЧНИЙ ТУРИЗМ: ПОНЯТТЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ

тури вихідного дня
Переваги й недоліки турів вихідного дня

Так що немає нічого дивного, що вихідні хочеться провести захоплююче: не просто валяючись на дивані, а насичуючись новими враженнями й відчуваючи прилив сил для нових звершень. Та й за вартістю тури вихідного дня не сказати, щоб сильно били по кишені: звичайно, вдома сидіти дешевше, але якщо ви звикли виходити з сім’єю або друзями «в світ», вартість такого «походу» буде приблизно дорівнювати поїздці на вікенд по місцях “Золотої підкови” Львівщини або бюджетному автобусного туру до найближчої європейської столиці.

Переваги й недоліки турів вихідного дня

Переваги турів вихідного дня:

  • Безліч нових вражень за короткий проміжок часу. Психологи стверджують, що навіть незначна зміна обстановки наділяє новою енергією і сприяє плідній роботі в подальшому.
  • Немає необхідності в офіційній відпустці. Для подібного туру не потрібна спеціальна відпустка. Двох днів буде цілком достатньо, щоб здійснити поїздку.
  • Доступна вартість. Ціна поїздки завжди залежить від кількості днів відпочинку. Так, дводенний тур буде коштувати значно дешевше, ніж стандартна двотижнева поїздка на море.
  • Ви можете не брати валізу, вирушаючи в тур вихідного дня. Зазвичай туристична поїздка передбачає наявність об’ємного багажу, подорож з яким є не зовсім зручним. У випадку з туром вихідного дня все інакше: великої кількості речей вам не знадобиться.

Читайте також: ТУРОПЕРАТОР І ТУРАГЕНТ: ПОНЯТТЯ, РІЗНИЦЯ, ОБОВ’ЯЗКИ

Переваги й недоліки турів вихідного дня
Переваги й недоліки турів вихідного дня

Недоліки турів вихідного дня

  • Основним недоліком є ​​той факт, що відразу після міні-подорожі вам необхідно повертатися на роботу, можливо, прямо з автобуса.
  • Другий недолік полягає в тому, що ви довгий час знаходитеся в автобусі, що так чи інакше викликає якийсь дискомфорт. Відпочити в нічну поїздку в автобусі вам вдасться, але, однозначно, не так же, як вдома.
  • Крім того, до недоліків можна віднести і те, що ви побачите лише кілька ключових пам’яток в новій країні, оскільки є обмеження по часу.

Тури вихідного дня: куди можна поїхати

На ринку існує безліч бюджетних пропозицій, що дозволяють за цілком прийнятну ціну побувати в багатьох красивих містах України, де туристів приємно порадує високо розвинена інфраструктура готелів, на різний гаманець і смак.

Зарубіжні поїздки на вихідні сьогодні також не є нездійсненною мрією. Все залежить від конкретного місця і від виду транспорту, яким ви плануєте туди добиратися. Природно, що найвіддаленіші місця планети за одні вихідні оглянути неможливо. Але країни, що знаходяться на відстані не більше чотирьох годин польоту, відвідати цілком реально. Це, наприклад, курорти Середземного, Адріатичного або Червоного морів. Авіакомпанії круглий рік надають безліч рейсів в будь-який час доби.

Читайте також: ПОХІД В ГОРИ: СПИСОК ПОРАД, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ НОВАЧКАМ

Тури вихідного дня
Переваги й недоліки турів вихідного дня

До країн Східної Європи (Польща, Чехія, Болгарія, Угорщина) з легкістю можна дістатися на поїздах і автобусах. Поїздки в таких випадках здійснюються в нічний час, щоб вдень ​​можна було побувати на запланованих екскурсіях. Єдине, про що варто завчасно потурбуватися, плануючи закордонний тур – це наявність візи (незаперечна перевага – наявність Шенгенської візи).

Важливим нюансом, що вимагає від мандрівника особливої ​​уваги, є акліматизація й фізичні навантаження. Всі заходи, що входять в будь-який тур вихідного дня, максимально спресовані. За пару днів туристу доведеться пережити поїздку (переліт), розміщення в готелі, заплановані екскурсії, прогулянки й повернення назад. Все це потребує чималої витримки та сил.

У разі, якщо має бути різка зміна клімату (наприклад, переліт взимку з України в Єгипет), вона також не кращим чином позначиться на самопочутті. Швидше за все після повернення назад буде гарантовано застуда. Даний факт обов’язково варто взяти до уваги.


Оскільки ваша подорож займе не більше 3-х днів, варто дотримуватися тільки одного правила – мінімум речей. Додаткові речі, на зразок праски, вам не знадобляться. Про всяк випадок можна взяти чисту майку й запасні штани.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь