Ви зараз переглядаєте КАСЛ КОМБ – НАЙКРАСИВІШЕ СЕЛИЩЕ В АНГЛІЇ

Касл Комб – невелике, але дуже красиве та мальовниче село, розташоване в Англії. Тут кожен будинок і кожна вулиця ніби просякнуті незвичайним духом старовини, через це в селі існує якась зовсім особлива атмосфера, яка й приваблює сюди безліч туристів. Касл Комб також славиться спокоєм, якоюсь неповторною легкістю і своїм власним шармом.

Це місце ідеально підходить для мандрівників, які воліють зайняти свій відпочинок пішими прогулянками, неквапливим оглядом визначних пам’яток, а також посвятити час захопленню мальовничими околицями.

Читайте також: ВЕЛИКИЙ КАНЬЙОН – НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК ГРАНД-КАНЬЙОН

селище Касл Комб

Касл Комб – це село і цивільний округ в графстві Вілтшир, Англія, приблизно в 8 км на північний захід від міста Чіппенхем.

Село складається з двох частин: одна знаходиться у вузькій долині річки Брук, а Верхній замок Комб знаходиться на височині на сході, на дорозі B4039, яка пов’язує Чіппенхем з Чиппинг-Содбері. Автодром знаходиться на південь від верхнього села.

Історія Касл Комб

Село отримала свою назву від замку 12-го століття, який стояв приблизно в 1/3 милі на північ.

Ринковий хрест 14-го століття, встановлений, коли було надано привілей проводити щотижневий ярмарок в замку Комб, розташований там, де сходяться три головні вулиці нижнього села. Поруч із хрестом знаходиться один з двох сільських насосів Касл Комба. Невеликі кам’яні сходи біля хреста призначалися для вершників, щоб можна було легко зібратися на сідло, а поруч – залишки крекеру, побудованого в кінці 19-го століття зі старої кам’яної кладки.

Читайте також: МАЧУ-ПІКЧУ – ЗАГУБЛЕНЕ МІСТО ІНКІВ НА ВИСОТІ 2400 МЕТРІВ

селище Касл Комб

Село процвітало в 15-м столітті, коли воно належало Міллісент, дружині сера Стівена Ле Скропа, а потім сера Джона Фастольфа (1380-1459), лицаря Норфолка, який був лордом маєтку протягом п’ятдесяти років. Він просував вовняну промисловість, поставляючи свої власні війська та інших для війни Генріха V у Франції.

Національна школа була побудована в 1826 році на місці між верхнім та нижнім селами. Школа була передана окружній раді в 1909 році й навчала дітей різного віку до 1956 року, коли старші учні були переведені в середні школи в Чіппенхемі. Вона закрилася в 1998 році в зв’язку з відкриттям нової початкової школи в Yatton Keynell.

Калс Комб у популярній культурі

Село було місцем для мюзиклу «Доктор Дуліттл» 1967 року.

В епізоді 2016 року «Сімпсони, детектив Кью» (27-й сезон, 2-й сезон) Касл Комб видно тому, що учні початкової школи Спрінгфілда змушені дивитися мюзикл «Доктор Дуліттл» і кадри з фільму з’являються на екрані.

Читайте також: ЛЕГЕНДИ КАРПАТ: ТАЄМНИЧІ ГОРИ ТА ГРАФ ДРАКУЛА

селище Касл Комб

Інші постановки включають «Вбивство Роджера Екройда», епізод «Пуаро» Агати Крісті, а також фільми «Зоряний пил» і «Людина-вовк». Протягом вересня 2010 року село використовувалося в якості ключового місця для зйомок фільму Стівена Спілберга «Бойовий кінь».

Навесні 2012 року це було місце зйомок фантастичного пригодницького фільму «Мерайя Мунді та скринька Мідаса». Також село було показане в серії Абатство Даунтоун.

У 2015 році планувалося зняти на відкритому повітрі сцени «Крил орла» в Касл Комбі та прилеглому Лейкоці, але ці плани були зірвані продюсерами BBC через відсутність державного фінансування.

селище Касл Комб

Жителі (а їх в Касл Комб аж 350 чоловік) за проведення зйомок в їх місцевості отримують певну суму, яка йде на благоустрій села й загальні потреби.

Туристичні послуги Касл Комб

У замку Комб є автостоянка на вершині пагорба і туалетна кімната над мостом в нижній частині села. Був невеликий музей, але він закрився в 2012 році.

5-зірковий готель Manor House знаходиться в західній частині села. Будинок був побудований в 17 столітті і перебудований в 19 столітті. Він має 48 кімнат і 365 акрів (1,5 км2) садів. Під час Другої світової війни штаб-квартира Новозеландських лісових офіцерів була маєтком.

У 1947 році власник маєтку Касл Комб продав будинки маєтку, а садиба стала заміським клубом. Через 18 місяців клуб покинув приміщення, і незабаром після цього будинок був проданий. Нові господарі згодом перетворили садибу в заміський готель, що працює майже як клуб. Пішла досить гламурна клієнтура. Деякі з лондонських готелів направляли гостей в пошуках справжньої Англії в садибу.

селище Касл Комб

Власниця місіс Аллен була відомою вершницею, а територія садиби була відома своєю придатністю для катання на конях. Місіс Аллен була з Ланкашира і досить прямолінійна. Вона написала чарівну книгу про свої переживання «Від Кларідж до Касл Комба», в якій відображена ця безпосередність.

З XIV століття тут практично нічого не змінилося. В селі є шанс відчути ту саму атмосферу старовинної Англії, яку звичайно ж неможливо знайти у великому місті. Абсолютна тиша, величезні зелені простори, безмежний спокій і унікальна архітектура – це місце, більше нагадує казку, ніж реальність, неможливо не закохатися.

Вже само по собі село є пам’яткою Англії, це немов музей «просто неба». Тут можна зробити неквапливу прогулянку вулицями поселення і насолоджуватись красою та чарівністю кожного «казкового» будиночка.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь