Ви зараз переглядаєте НАЙГАРНІШІ МІСЦЯ ПЛАНЕТИ, ЯКІ НЕ ЗАПОЛОНИЛИ ТУРИСТИ
  • Категорія запису:Най-най

Жоден популярний туристичний маршрут не охоплюють місця, які по-справжньому зможуть вразити. Чому? А просто лише тому, що до них не так-то просто дістатися. У світі таких місць не мало, але лише обраним вдається побачити їх на власні очі.

Найгарніші місця планети

Нижче ми розповімо вам про найгарніші місця планети, які ще не заполонили туристи. Ці фантастичні місця варто відвідати по можливості обов’язково, хоча б одне з них.


Бамбуковий гай Сагано, Японія

Бамбуковий ліс Сагано, розташований в японській префектурі Кіото, це затиснутий посеред міських ландшафтів мальовничий гай, що складається з тисяч вічнозелених дерев, які здіймаються вгору. Бамбукові стебла, хитаючись від легкого подиху вітру, видають мелодійні звуки, що нагадують популярні на Сході вітряні дзвіночки.

Читайте також: НАЙКРАСИВІШІ ПЛЯЖІ СВІТУ: 5 МІСЦЬ, ЯКІ НАГАДУЮТЬ РАЙ

Найгарніші місця планети
Найгарніші місця планети. Бамбуковий гай Сагано

Місцеві жителі стверджують, що такий звук створює спокій і затишок в душі людини та впливає на організм в цілому. Створюється відчуття незвичайної гармонії. Саме цей звук так пильно охороняється владою.

Цей ліс є заповідною зоною. Його історія починається з XIV століття. За велінням ченця Мусо Сосеки був створений красивий парк, з якого відкривалися чудові краєвиди на гори й храми Японії.

На території парку Сагано росте бамбук мосо. Ця рослина була завезена на острови Японії з Китаю, і тепер росте в багатьох частинах країни. Тонкі стебла бамбуку цього виду, що мають в діаметрі всього 35 см, виростають до 40 метрів у висоту! Рослина відома також неймовірною швидкістю зростання. 20-метрової висоти з діаметром 20 сантиметрів цей бамбук досягає всього за місяць.

Крім великої популярності серед туристів, цей ліс також дуже люблять місцеві жителі. Неподалік від лісу знаходиться древній дзен-буддистський храм Тенрі-дзі, який входить до списку Всесвітньої спадщини.

Читайте також: НАЙВИЩІ ГОТЕЛІ СВІТУ: 5 ГРАНДІОЗНИХ БУДІВЕЛЬ

Найгарніші місця планети
Найгарніші місця планети. Бамбуковий гай Сагано

Зараз бамбуковий ліс займає територію в 16 квадратних кілометрів. Там де грунт зовсім пухких від коренів дерев, які вилізли назовні, жителі обладнали навісні містки.

Сам ліс переповнюють пішохідні доріжки, а поручні, якими вони обгороджені, зроблені з опалого бамбукового листя.

Сусідство храмів з бамбуковим гаєм Сагано не випадкове: в Японії вірять, що ця вічнозелена рослина захищає від злих духів. Тому навколо багатьох японських храмів садять бамбукові гаї.


Колодязь Тора, США

Колодязь Тора – дивовижний витвір самої природи, розташований на мисі Перпетуї (Perpetua) в американському штаті Орегон. Він переважає над усіма іншими красотами цього і без того живописного і багатого на природню красу штату.

Читайте також: ФІОРДИ НОРВЕГІЇ: НЕЗАБУТНЄ ДИВО ПРИРОДИ

Найгарніші місця
Найгарніші місця планети. Колодязь Тора

Колодязь Тора показується лише під час припливу й високих хвиль, тут з’являється справжній гейзер морських бризів. Однак найбільш вражаюче – не це. Під силою припливу вода падає в кам’яну прірву глибиною в кілька метрів, створюючи картини неперевершеної краси.

Назва орегонського чуда сходить до старовинної романтичної легенди, згідно з якою давним-давно на місці Криниці Тора дівчина з ревнощів вбила свого коханого, за що бог Тор обернув кров хлопця в гарячу лаву, яка розплавила землю й сформувала той самий колодязь. Для місцевих жителів ця легенда служить нагадуванням про деструктивну силу ревнощів.

Читайте також: 7 НОВИХ ЧУДЕС СВІТУ, ЯКІ ЗБЕРЕГЛИСЯ ДО НАШИХ ДНІВ

Найгарніші місця планети
Найгарніші місця планети. Колодязь Тора

Представники наукового співтовариства не поспішають сперечатися з легендою, оскільки у них до сих пір немає фактичних доказів і пояснень формування воронки. Їм не вдається вивчити Криницю Тора зсередини, так як занурення в неї занадто небезпечне. Передбачається, що він пов’язаний з серією підземних печер, потрапивши в які в потоці води, аквалангіст просто не вибереться назад.

Особливо потужні природні сцени можна спостерігати у Криниці Тора в зимовий період, коли сила припливів і відливів досягає критичної позначки.


Сходи Хайку, США

Сходи Хайку, також відомі як сходи в небо, являють собою крутий підйом на одну з гірських вершин острова Оаху, що входить до складу Гавайського архіпелагу. Іноді здається, що сходи ведуть прямо в небо, ховаючись в хмарах.

Найгарніші місця
Найгарніші місця планети. Сходи Хайку

Всього шлях простягнувся на 1220 метрів. Верхня точка лежить на висоті 610 метрів над рівнем моря. Ширина сходів близько півметра. Всього сходи налічують 3922 ступені. Це набагато більше знаменитих сходів, що ведуть до Небесних Воріт в Китаї.

Ні до індіанців, ні до туристів сходи Хайку не має відношення. Стежка, спочатку побудована як проста дерев’яна драбина, виконувала важливу роль для американських військових під час Другої Світової Війни.

Найгарніші місця планети
Найгарніші місця планети. Сходи Хайку

Цю пам’ятку не можна назвати дуже відомою в силу того, що вона є частиною військового об’єкта. Проте періодично деякі туристи піднімалися по ній на вершину гори.

Стежка була офіційно закрита для туристів в 1987 році. На вході встановлені заборонні знаки й навіть присутній охоронець. Міська прокуратура встановила для порушників штраф у розмірі 1000 доларів США. Але це не зупиняє особливо цікавих мандрівників.


Острів Реюньйон, Франція

Унікальний вулканічний острів у Індійському океані, розташований між Маврикієм і Мадагаскаром, є частиною Євросоюзу, але виглядає як екзотичний загублений світ. На острові знаходиться один із найбільших, надзвичайно активних вулканів — Пітон-де-ла-Фурнез.

Найгарніші місця планети
Найгарніші місця планети. Острів Реюньйон

Реюньйон – це Франція. Про це нагадує не тільки тутешня колоніальна спадщина, а й сам стиль життя, немов у Європі його розібрали по цеглинці, а потім зібрали на новому місці.

Користуючись щедрими фінансовими вливаннями Парижа й Брюсселя, острів ніколи не заманював до себе туристів. Англомовних мандрівників тут поки що небагато, а англомовні реюньйонці – і зовсім рідкість. Готелів класу люкс теж практично немає. Кращий готель на острові – Grand Hotel du Lagon на березі океану. Номери, обставлені в модному стилі ретро, ​​дивляться вікнами на зелену галявину, обсаджену кущами й пальмами.

Найгарніші місця планети
Найгарніші місця планети. Острів Реюньйон

Було б помилкою вважати, що на острові все обмежується французьким впливом. Креольська й індійська культури займають гідне місце в мозаїці Реюньйону, який пишається химерною сумішшю всіляких рас.

Східне узбережжя від Сен-Дені до Сент-Роз зовсім не схоже на туристичний захід. Дрібні крамнички й забігайлівки, де подають відмінне каррі, націлені на місцевих смуглявих селян, зайнятих вирощуванням ванілі та бананів. Індуїстський храм в Бра-Панонія розписаний з діснєївською яскравістю..


Печера Бенагіл, Португалія

Південне узбережжя Португалії, відоме як Алгарве, є головною курортною зоною. Це популярний пляжний курорт, протяжністю 150 кілометрів. У 2013 і 2014 році він був навіть визнаний кращим гольф-курортом у світі.

Найгарніші місця
Найгарніші місця планети. Печера Бенагіл

Неймовірно красивий пляж Бенагіл знаходиться недалеко від курорту. Курорт має свою особливість – два пляжі: один з них розташований на піщаному узбережжі, з теплою прозорою водою в обрамленні стародавніх скель, інший – захований всередині казкової печери.

І ця печера варта того, щоб приїхати сюди. Вона називається печера Бенагіл, Алгарве-де-Бенагіл або Алгар-Секо. Ви можете дістатися до неї досить легко, але тільки з моря – потрібно проплисти 100 метрів від пляжу Бенагіл або використовувати човен.

Особливо в спеку, печера дає приємну тінь, прохолоду й насолоду. Дно печери вистелене дрібним піском. У печері є великий арочний вхід, з видом на море. Ви отримаєте ще більше задоволення, якщо прогуляєтеся в компанії дельфінів, що є частими гостями на пляжі.

Найгарніші місця планети
Найгарніші місця планети. Печера Бенагіл

Печера була створена мільйони років тому. Вона була сформована під впливом дощової води, морської води й сильного океанського вітру. До речі тут досить прохолодно, тому рекомендується взяти з собою теплий одяг. Хвилі не дозволяють підійти до берега в печері. І вам доведеться плавати в будь-якому випадку. Тому, переконайтеся в тому, щоб взяти водонепроникний мішок для одягу.


Ми живемо на прекрасній планеті з неймовірно багатою флорою і фауною. Саме заради таких місць і варто подорожувати, від одного тільки погляду на них захоплює дух, що вже говорити про реальні зіткнення з подібною красою.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь