Ви зараз переглядаєте НАЙВИЩІ ГОТЕЛІ СВІТУ: 5 ГРАНДІОЗНИХ БУДІВЕЛЬ
  • Категорія запису:Най-най

На практиці велика кількість поверхів в готелі призводить тільки до однієї явної переваги – можливість подивитися на місто з величезної висоти, насолодитися красою й пейзажами. З цієї причини, а також з міркувань престижу, готельні номери на висоті більше двох сотень метрів над землею користуються дійсно великою популярністю. Звичайно, відпочинок в більшості таких готелів коштує значних грошей, так як подібні будинки будуються зазвичай для відповідного рівня відпочинку.

Найвищі готелі світу

Перед туристом, який оселиться в номері, розташованому на висоті понад 300 м, відкриються незабутні краєвиди. Він своїми очима зможе побачити ландшафт міста, красу природи – картина буде максимально повною й обов’язково залишиться в пам’яті мандрівника надовго. Такий шанс можуть надати готелі-хмарочоси, яких у світі існує досить багато. Сьогодні ми розповімо про найвищі готелі світу, що мають понад 56 поверхів і висоту від 309 м.

Mecca Royal Clock Tower Hotel, Мекка, Саудівська Аравія

Найвищі готелі світу
Найвищі готелі світу

Читайте також: НАЙВІДОМІШІ В’ЯЗНИЦІ СВІТУ: ТОП-5 МІСЦЬ, ЯКІ МОЖНА ВІДВІДАТИ

Найдорожчим готельним комплексом у світі названо Abraj Al-Bait, побудований у священному для мусульман місті Мекка, Саудівська Аравія. Вартість будівництва споруди оцінюється в 15 мільярдів доларів, це майже втричі більше, ніж було витрачено на зведення другого за вартістю готелю – Marina Bay Sands в Сінгапурі.

Будівництво Abraj Al-Bait тривало вісім років, і на цей момент комплекс включає шість веж з житловими апартаментами загальною площею півтора мільйона квадратних метрів, а також п’ятиповерховий торговий центр і конференц-зал. Крім того, спеціально для паломників, що здійснюють хадж, всередині комплексу побудований молитовний зал, розрахований на десять тисяч молільників. Всього готель може прийняти 100 тисяч чоловік.

Найвищі готелі світу
Найвищі готелі світу

Читайте також: ВІДОМІ МОСТИ ТА ВІАДУКИ СВІТУ: ВРАЖАЮЧИЙ ТОП-7

Найвищий з хмарочосів Abraj Al-Bait – Makkah Royal Clock Tower Hotel (“Королівська годинникова башта”) – налічує 601 метр і має 95 поверхів, входить у список хмарочосів-рекордсменів світу. Годинники, що знаходяться на вершині вежі, мають діаметр 43 метри, їх можна побачити з відстані в 25 кілометрів.

Mecca Royal Clock Hotel Tower побив відразу кілька світових рекордів:

  • найвищий готель у світі,
  • найвища у світі годинникова башта,
  • найбільший у світі циферблат годинника,
  • друга у світі за висотою будівля (після Burj Khalifa в Дубаї).

Rose Tower, Дубай, ОАЕ

Найвищі готелі світу
Найвищі готелі світу

Читайте також: КРАЩІ ПАРКИ РОЗВАГ У СВІТІ: 5 ПАРКІВ, ДЛЯ СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ

Готель “Башта Троянди” – це друга за висотою споруда у світі, віддана під готель. Вона розташовується в найбільшому місті Об’єднаних Арабських Еміратах Дубаї, на престижній вулиці Шейх Заєд Роуд. Висота цієї красивої та витонченої будівлі становить 333 м. При розробці проекту планувалося, що «Башта Троянди» матиме висоту 380 м, але в процесі будівництва висоту будівлі знизили до 333 м.

Будівництво цього архітектурного шедевра, загальною вартістю близько 180 млн. доларів, здійснювалося компанією Bonyan International Investment Group. Будівельні роботи зі зведення вежі почалися у 2004 р. й закінчилися у 2007 р. Сьогоднішньої висоти будівля досягла в жовтні 2006 року, коли на неї встановили шпиль. Незважаючи на те, що обробка вежі була закінчена у 2007 р., її відкриття відбулося тільки в грудні 2009 р., що сприяло такій повільності – до сих пір невідомо.

Найвищі готелі світу
Найвищі готелі світу

Читайте також: МУЗЕЇ ВАТИКАНУ: 10 ШЕДЕВРІВ, ЯКІ ВАРТО ВІДВІДАТИ

Сьогодні «Башта Троянди» – це 72 поверхи найшикарніших кімнат, ресторанів, кафе та інших принад першокласного готелю. Обслуговування тут знаходиться на вищому рівні. «Башта Троянди» є першим дубайським готелем, в якому дозволено вживання спиртних напоїв, що приваблює багатьох іноземних туристів. Адже в ОАЕ з цим дуже суворо.

Спрямований в небеса готель має в своєму розпорядженні 482 розкішні номери. До послуг постояльців представлені апартаменти типів premium room, suite, deluxe room і сlassic room. Що стосується інфраструктури готелю, то вона включає в себе бізнес-центр, вісім кімнат переговорів й інші приміщення громадського використання.

Ryugyong Hotel, Пхеньян, КНДР

Найвищі готелі світу
Найвищі готелі світу

Зведення гігантського хмарочоса почалося у 1987 році й мало тривати до 1989 року. За проектом, був задуманий трьохкрилий фасад, кожне крило якого має довжину 100 метрів і ширину – 18 метрів. В сукупності вони повинні були з’єднуватися в одній точці, тим самим утворюючи величну вершину будівлі висотою 330 м.

Три тисячі номерів і 7 ресторанів планувалося відкрити до Всесвітнього фестивалю молоді й студентів. Однак ресурсів не вистачило, і в 1992 році будівництво готелю Рюген заморозили.

Найвищі готелі світу
Найвищі готелі світу

У 2008 році за рішенням уряду країни будівельні роботи на хмарочосі продовжилися. Тривале будівництво завершилася в 2016 році. За заявою корейського керівництва зараз готель повністю готовий, але не введений в експлуатацію.

Архітектурна концепція готелю піддавалася неодноразовій критиці в різних країнах світу. Найвищу будівлю Північної Кореї називають «найпотворнішою» і «склянкою наукової фантастики в сучасному світі», готель регулярно потрапляє в архітектурні антирейтинги.

Burj al Arab, Дубай, ОАЕ

Найвищі готелі світу
Найвищі готелі світу

Бурдж-ель-Араб, або Арабська башта, туристам найчастіше відома під іншою назвою – “Парус”, яка більше підходить до зовнішнього вигляду будівлі. Цей гігантський “парус” зі скла й бетону розташовується на штучному острові трохи менше, ніж в трьохстах метрах від пляжу Джумейра і є одним з найдорожчих і розкішних готелів світу. Іноді його навіть називають єдиним у світі семизірковим готелем.

Однією з відмінних рис вежі Бурдж-ель-Араб вважається її висота – 321 метр. При такій величезній висоті в будівлі всього 28 поверхів, правда, здвоєних, на яких розташовуються 202 двоповерхових номери, а ще будівля славиться своїм найвищим у світі вестибюлем – 180 метрів, в якому, при бажанні, запросто б помістилася в повний зріст нью-йоркська статуя Свободи.

Найвищі готелі світу
Найвищі готелі світу

Інтер’єри готелю вражають не менше його розмірів, і як може бути інакше, адже на обробку приміщень серед іншого пішло аж 8000 кв.м 22-каратного сусального золота.

Ясна річ, що зупинитися навіть на одну ніч в Бурдж аль-Араб може дозволити собі далеко не кожен – ціна за звичайний, якщо це поняття взагалі можна застосувати в даному випадку, номер варіюється від 1000 до 15000 тисяч доларів. Але для огляду вишуканого внутрішнього оздоблення це і не потрібно. Досить просто забронювати заздалегідь на сайті готелю столик в одному з ресторанів, наприклад в Ель-Мунтаха, і тоді вдасться не тільки побувати в гігантському вестибюлі й захопитися обробкою з золота, але ще й покататися на швидкісному панорамному ліфті та помилуватися на Перську затоку з двохсотметрової висоти .

Emirates Hotel Tower, Дубай, ОАЕ

Найвищі готелі світу
Найвищі готелі світу

Готель неодноразово отримував звання одного з найкращих бізнес-готелів у світі. Він ідеально розташований у самому центрі ділової частини міста. Разом з тим високий стандарт обслуговування і доступ до пляжних розваг роблять його вельми привабливим для сімейного відпочинку. У 5 хвилинах їзди від готелю знаходяться найбільший у світі торгово-розважальний комплекс Dubai Mall, танцюючі фонтани й найвища будівля у світі – “Бурж Халіфа”. Недалеко від готелю безліч нічних клубів.

Побудований у 2000 р. Унікальний шедевр міської архітектури зі скла й бетону привертає увагу всіх гостей міста. Входить в групу готелів JUMEIRAH GROUP. Складається з двох веж, з’єднаних торговою аркадою. Одна вежа (54 поверхи) вміщує в себе офіси, а в іншій (висота 309 м, 56 поверхів) розташовуються 400 готельних номерів з видом на сучасне місто (номери без балконів). Є окремий поверх для жінок. У готелі є російськомовний персонал.

Найвищі готелі світу
Найвищі готелі світу

Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь