Ви зараз переглядаєте НЕЗВИЧАЙНІ МУЗЕЇ СВІТУ – ВІД СНІЖИНОК ДО ФАЛОСІВ
  • Категорія запису:Най-най

У нашому світі існує величезна кількість музеїв, в яких представлені різні експонати, в основному це культурні цінності. Але є і незвичайні музеї світу, в яких відвідувачі знайдуть не зовсім прості твори мистецтва, а вельми екстравагантні. Саме про такі музеї тут і піде мова.

Будь-якій людині завжди цікаво побачити щось оригінальне й незвичайне, таке, яке не скрізь знайдеш. Незвичайні музеї світу приваблюють відвідувачів саме цим.

Нехай такі музеї відкриваються не часто, але їх вже досить-таки велика кількість, і з часом їх стане ще більше. Тому, не забаріться й дізнайтеся більше про незвичайні музеї світу.

Незвичайні музеї світу

В даній статті редакція tourkazka.com розповість про незвичайні музеї світу.

Музей сніжинок (Хокайдо, Японія)

Незвичайні музеї світу

Засновником унікального музею, подібного якому в світі більше немає, є вчений Накая Укітіро. Він зазначає, що можливість робити якісні фотографії такого тендітного матеріалу, як сніжинка, з’явилася у людей порівняно недавно, до цього мріяти про якісні знімки мініатюрних сніжинок не могли навіть співробітники великих наукових центрів. Місце розташування незвичайного музею також оригінально, як і його експозиція, його зали були обладнані в снігових печерах. У залах музею досить холодно, тому незалежно від пори року відвідувачам краще взяти з собою теплий одяг.

Крім виставкових залів в печерах був обладнаний концертний зал, в якому регулярно проходять виступи відомих артистів. Акустика в цьому залі унікальна, тому у гостей музею є прекрасна можливість – познайомитися з найцікавішою колекцією фотографій і відвідати незабутній концерт.

Музей рекордів Гіннесса «Тітікака» (Санкт-Петербург, Росія)

Незвичайні музеї світу

Музей присвячений рекордам Гіннесса і дивним фактами. Гості зможуть побачити понад 70 дивовижних і шокуючих експонатів з різних частин Землі, а також предмети, що стали культовими: від першої ляльки Барбі до самого крихітного авто в світі – 134-сантиметрового автомобіля Peel P50.

Більшість предметів музей «Тітікака» представляє в оригіналі, чим викликає непідробний інтерес у дітей і дорослих. Мало кому доводилося, наприклад, бачити справжні яйця динозавра – але тут можливо і таке.

Примітно, що атмосфера, яка занурює в світ неймовірних рекордів, максимально інтерактивна: до багатьох експонатів можна торкатися, з усіма можна фотографуватися. Для найменших відвідувачів «Тітікаки» підготовлена ​​«пісочниця» з гігантськими блоками Lego.

Міжнародний музей туалету (Нью-Делі, Індія)

Незвичайні музеї світу

Заснував незвичайний музей експерт санітарії Біндешвар Патакі. Музей розділений на три частини, де представлені стародавні, середньовічні й сучасні клозети. Так, перші техногенні кімнати гігієни були знайдені в Пакистані й датуються 3 тисячоліттям до нашої ери. Дивно, але деякі експонати дійсно вражають уяву: наприклад, австрійські унітази з ручним розписом, що знаходяться в середньовічній частині музею.

Ну а що стосується сучасних пристроїв, то тут представлені всі останні японські й корейські винаходи.

Музей людського тіла Corpus (Угстгест, Нідерланди)

Незвичайні музеї світу

Недалеко від Амстердама розташувався музей людського тіла Corpus. Музей являє собою тіло гігантської 35-метрової людини. Екскурсія починається з його коліна і закінчується в головному мозку.

Пізнавальний музей особливо цікавий дітям. Його особливістю є те, що під час екскурсії відвідувачі отримують звукові й чарівні доповнення, що дозволяють відтворити реальну картину процесів всередині нашого організму.

Музей фалосів (Рейк’явік, Ісландія)

Незвичайні музеї світу

Ісландці заради залучення туристів організовують не тільки кращі тури зоряного неба. У Рейк’явіку є дивний музей, що збирає колекцію заспиртованих або засушених чоловічих статевих органів.

Хоча з 1974 року число експонатів наближається до 300, але людський пеніс там з’явився лише в 2011 р. Решту дивини «подарували» тварини, від хом’яка до синього кита.

Міжнародний музей НЛО (Розуелл, США)

Незвичайні музеї світу

Відкритий для всіх, кому цікаво все, що стосується НЛО. Місце музею було обрано невипадково, адже в 1947 році тут нібито сталася аварія інопланетного корабля.

Раз на рік в місті проходить так званий інопланетний фестиваль, під час якого по вулицях йдуть городяни й приїжджі, одягнені в костюми прибульців. Кафе й бари міста також носять космічні назви. А дорожні знаки встановлюють під таким кутом, щоб їх можна було побачити з повітря.

Галерея міні-пляшок (Осло, Норвегія)

Незвичайні музеї світу

Найбільший у світі музей найменших пляшок. Його творці підійшли до справи з великим ентузіазмом і почуттям гумору: на трьох поверхах музею розвернувся цілий маленький світ – в цілому 53 000 пляшок, з яких напоказ виставляються 12 500, а ще 40 500 зберігаються в спеціальному підвалі.

Пляшки з усіх кінців світу не просто припадають пилом на полицях, а становлять 50 тематичних інсталяцій.

Цікаво, що серед експонатів не тільки канонічні пляшки-шоти з алкогольними напоями, але і, наприклад, з ягодами або фруктами, а деякі взагалі наповнені досить несподіваними субстанціями – черв’ячками, мишами … До речі, тут є окрема кімната жахів для дітей.

Підводний музей (Канкун, Мексика)

Незвичайні музеї світу

На відміну від підводних руїн, які можна побачити поблизу Криту або Гуджарату, мексиканський незвичайний музей підводних скульптур створений Джейсоном де Кайрес Тейлор, метою якого було відвернути туристів від зникаючого коралового рифу.

Ефект виявився навіть крутіше: дайвери, корали й риби облюбували статуї, виставлені на мілководді. Щороку додають нові фігури, старі заростають і перетворюються в фантастичний симбіоз мистецтва й природи.

Музей не Правда (Санкт-Петербург, Росія)

Незвичайні музеї світу

Музей неправди зібрав в собі експонати найцікавіших конспірологічних теорій, які тільки могло придумати людство. У музеї присутні машина часу; древні артефакти, які оспорюють сучасний погляд на минуле; секретні розробки кіборгів і надлюдей; загадки, що хвилюють людство і, звичайно-ж, міфічні істоти з казок і легенд.

Незважаючи на назву співробітники музею кажуть, що зібране в музеї швидше правда, ніж неправда. Тут зібрані експонати, що не визнані офіційною наукою, але в них вірять.

Музей сексу (Амстердам, Нідерланди)

Незвичайні музеї світу

В цей незвичайний музей пускають тільки повнолітніх. Він знаходиться в Амстердамі. Його експозиція лоскоче нерви й почуття різноманітністю інтимних іграшок, картин і статуй в пікантних позах, еротичних зіллях і спокусливої білизни. Відбою від відвідувачів немає: в рік там буває до півмільйона туристів.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Цей запис має один коментар

  1. Роман

    Цікавий музей-реконструкцію засновано в Рівному.
    Його назва Оствиця – окультна, магічна, облюбована ополяченими князями Любомирськими у 18-20 ст.
    Князі займались чорною магією та поклонялись чорному магу Одину саме на Оствиці – https://site.ua/yuriy.rivne/30769/

Залишити відповідь